oferta

Serwis i naprawa układów klimatyzacyjnych

Planowana konserwacja zapobiegawcza w regularnych odstępach czasu wydłuża żywotność sprzętu. Dzięki temu unikniesz kosztownych awarii systemu i będziesz pewny, że sprzęt pracuje z maksymalną wydajnością.

Wymiana filtrów

Utrzymanie kurzu i brudu na zewnątrz urządzenia, jest kluczem aby system klimatyzacji działał skutecznie. Czyste filtry pozwalają klimatyzatorowi na wydajniejszą  pracę, która pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię i pomóc uniknąć kosztownej naprawy lub wymiany. Dodatkowo wymieniony filtr promuje czystsze środowisko życia poprzez poprawę jakości powietrza w naszym otoczeniu.

Dezynfekcja układów klimatyzacyjnych

Dezynfekcja i higiena to podstawowy element prawidłowo działającego systemy klimatyzacji. Dzięki temu procesowi jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość powietrza w pomieszczenie. Podstawowe czynności związane z higieną instalacji klimatyzacji ą:

- Mechaniczne czyszczenie otworów

- Czyszczenie i dezynfekcja chemiczna

Przeglądy układów klimatyzacyjnych

Przypominamy o konieczności przeprowadzenia przeglądu na początku sezonu chłodniczego i grzewczego. Oferujemy roczny program serwisowy, który zawiera dwie wizyty technika i szereg czynności serwisowych.

Montaż i instalacja

Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie kompletnej instalacji i montażu począwszy od przygotowania oferty, doboru odpowiednich urządzeń, profesjonalnego montażu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu, usług specjalistycznych orazz wieloma firmami na terenie całej Polski dzięki czemu działamy sprawnie i oferujemy konkurencyjne ceny. 

×

Uwaga

One of the files that is needed for the correct operation of the System - CW Gears plugin appears to be missing! Please install a fresh copy of the latest version to fix this issue.